אודות

קונו הוא אמן בעל ניסיון של שנים רבות בעבודה עם עץ ומתכת,

ויוצר מפגש ייחודי בין שני החומרים. הוא מתמחה בעיבוד עץ ומתכת בטכניקות ידניות מסורתיות ועבודותיו מאופיינות בשילוב יחודי הנוצר בין החומרים.
לקונו מגע יחודי עם החומר ועבודותיו יוצרות אוירה חמה.

שנים רבות של ניסיון איפשרו לו להביע נגיעה אישית ואינטימית בחומר. תהליך היצירה אישי או עם הלקוח, מוביל ליצירה מקורית וחד פעמית.

קונו מקפיד להשתמש בחומרים משובחים המקנים לעבודותיו איכות ועמידות. הוא יוצר ממבחר עשיר של סוגי עצים מארץ ישראל ומהעולם כולו כמו זית, אלון, ארז, מהגוני ועוד. העץ נבחר לאחר חיפוש ואיתור גזעים ארץ-ישראלים ואקזוטיים בעלי טקסטורה ייחודית וגוונים עמוקים מעניינים. גזעים אלו נבחרים בקפידה אחד אחד ונפרסים לאורך או לרוחב. העצים עוברים תהליכים לשימור לשנים רבות.

בעבודות משולבים אלמנטים אומנתיים מגוונים.
יצירותיו של קונו נובעות ממעמקי נשמתו ואהבתו כפי שמורגש במוצרים עצמם.

 

אומן המפגיש באופן יצירתי עץ ומתכת

קונו בעל ניסיון של שנים רבות בעבודה עם עץ ומתכת, יוצר מפגש ייחודי בין שני החומרים. הוא מתמחה בעיבוד עץ ומתכת בטכניקות מסורתיות ועבודותיו מאופיינות בשילוב מקורי הנוצר בין החומרים.

שנים של ניסיון מיצרות נגיעה אישית ואינטימית בחומר. התהליך המשותף הנרקם בין המזמינים לקונו מוביל ליצירה חד פעמית המותאמת לצרכיהם תוך היעזרות בניסיונו ומומחיותו של קונו.

אצל קונו תמצאו שערים מיוחדים, ספסלים, מעקות וריהוט משלים לבית ולחצר. הוא מקפיד להשתמש בחומרים משובחים המקנים לעבודותיו איכות ועמידות.
המבחר העשיר של סוגי עצים כמו אלון, מהגוני,… ועוד נבחרים בקפידה ברחבי הארץ ומשולבים בעבודות עם נפחות ברזל ואבנים טובות.

מגשי ההגשה היצירתיים הנעשים בעבודת יד מוקפדת משמשים להגשת לחם, גבינות, ירקות, סושי ועוד. ניתן להשתמש במשטחים גם כקרש חיתוך וכפריט קישוט אומנותי לשולחן. כל אחד מהם הוא יחיד ומיוחד. העץ נבחר לאחר חיפוש ואיתור גזעים ארץ-ישראלים ואקזוטיים בעלי טקסטורה ייחודית וגוונים מעניינים. הרגלים מדגישות את היופי הקלאסי לצד פראיות היצירה. הגימור משובח- העץ נמשח בשמן שומשום המאפשר שימור העבודה והשימוש בה לאורך זמן.

דילוג לתוכן